logo-videot

Dlaczego portal Videot?

Wyobraź sobie, że masz wszystko w jednym miejscu, poukładane, możesz przeglądać i oglądać swoich ulubionych zespołów uwielbieniowych, nauczycieli, materiałów z konferencji, nie musisz tracić czasu na wchodzenie na 10 różnych stron i szukać plików video do obejrzenia lub odsłuchania. Wszystko w super jakości dla wszystkich bez ograniczeń!

Misja

Misją portalu jest duża niezależność oraz wolność w kwestii udostępniania i słuchania tylko i wyłącznie autorskich utworów, przez Ciebie lub społeczność stworzonych, gdzie nie ma roszczeń o prawa autorskie. Jest stworzenie dedykowanej ku temu platformy dla Chrześcijan, gdzie będą znajdowały się zasoby typu "all in one". Oferując darmowy dostęp do strony, oraz rozpowszechnianie Ewangelii o Jezusie Chrystusie.

Kilka słów od Autora

Myślę, ża jako Chrześcijanie wierzący, powinniśmy mieć własny niezależy portal, bez denerwujących reklam, ograniczeń i cenzury! Ku temu powstał właśnie Videot (Skrót od Video i litera "t" - symbolizująca krzyż).


Zgłoś swój materiał Video - kontakt@wszystkodlajezusa.pl

Nasze materiały pochodzą z zatwierdzonych i zweryfikowanych źródeł z autoryzacją / partnerstwem autorów.

Zgłoszony materiał powinnien być już przygotowany do publikacji oraz zapisany w pliku .mp4, z opisem oraz informacją o autorze.

Wsparcie

Portal jest w trakcie wczesnego rozwoju, więc nie wszystkie funckje zostały jeszcze wprowadzone. Praca nad portalem wymaga dużego zaangażowania oraz czasu pracy. Jeśli chciałbyś dorzucić swoją cegiełkę abyśmy mogli dalej się rozwijać to możesz wesprzeć nas dobrowolnie jakąkolwiek kwotą lub w postaci co miesięcznego wsparcia na numer konta lub paypal:


Numer konta: 06 1140 2004 0000 3902 6314 6846, odbiorca Daniel w tytule koniecznie wpisz: "Darowizna", oraz adres e-mail gdzie będziemy mogli Ci podziękować!

Paypal

Dziękujemy za każde wsparcie, dzięki Tobie nasz portal będzie się rozwijał oraz osiągał cel jakim jest niesienie Ewangelii.